Олександра Береговенко

 

 • експерт  FCI (Federation Cynologique Internationale) порода чау-чау  та експерт національної категорії КСУ ( Кінологічна Спілка України),
 • заводчик-кінолог,
 • спеціаліст з формування поведінки собак;
 • розробник кінологічних методик , реабілітаційних та навчальних програм різних напрямків;
 • ведуча семінарів та лекцій з психофізіології та формування поведінки собак;
 • організатор проектів розвитку та популяризації сучасної соціальної кінології;
 • засновник та керівник школи соціальної кінології та хендлінгу  "Harmonic  Dog";
 • керівник школи  розвитку, абілітації та реабілітації "Дитина та Собака"
 • засновник громадської організації "Серце, єдине для Двох"
 • власник розплідника породи чау-чау "Lemberg Chow, перша собака породи чау-чау -Barbara St.Luiza , 1992 р.н. ;
 • на кінець 2018 року понад 50 семінарів та навчальних лекцій по  Україні та за кордоном

 
Україна, м. Львів.

 Автобіографія.

Народилася 1977 року.

Освіта: вища – економічна, Львівський національний університет ім. Івана Франка.

 

В кінології з 1992 року.

Супутники всього життя – чау чау – одна з найскладніших примітивних порід собак, характером та поведінкою наближених до дикої природи. Власне їх породні особливості та складності стали відправною точкою всього наступного кінологічного шляху. Крім чау, в домі жили англійський мастиф та алабай.

 

Перші кроки та кінологічне навчання отримала ще в «останні дні» ДТСААФ.

 

З 1996 року член КСУ.

 

Початкове знайомство з європейською школою кінології та зоопсихологією відбулось наприкінці 90-х в Англії, коли навчалася в Лондоні.

 

З 1998 року ціленаправлено займаюся собаками з «проблемною поведінкою», собаками, що змінили господарів, та псами – претендентами на «присипляння». Так склалося, що тогочасна кінологія давала вкрай малі шанси таким тваринам повернутися до повноцінного життя серед людей.

 

1999 року у Львові була зібрана команда однодумців «Другий шанс» з реабілітаційної роботи в кінології, завдяки якій за наступні роки роботи кількість «врятованих» життів нараховувалась сотнями.

 

На початку 2000-х  був заснований приватний не племінний клуб Чау Чау «Со’Квонг», який ставив за мету об’єднати власників та цінителів породи. В «кращі» роки існування нараховував більше сотні членів, та організовував святкові зустрічі та показові виступи по 30-40 собак.

 

Фактично, саме ці роки вважаються моїм початком серйозної професійної роботи в кінології.

 

З 2005 року практична робота поширилась на міжнародний рівень, коли в співпраці з власниками розплідників та породних клубів були закладені бачення цілей та майбутніх методик.

 

Широкі зв’язки в Європі, тісні дружні стосунки із заводчиками, ветеринарами та кінологами допомогли сформувати інформаційну та практичну базу, яка стала основою мого світогляду.

 

Окремою частиною в кінології  є моя пристрасть до виставок собак.

В породних рингах з 1996 року. У переліку титулів наших собак не лише Чемпіони України та Інтерчемпіони, але і титули, які я ціную найбільше: Переможець монопородних клубів Чау Чау Італії, Угорщини, Німеччини.

 

Багато «крапок» в знаннях із зоопсихології, соціальної кінології та роботи з собаками були поставлені в Америці. Безцінна подяка за це друзям однодумцям: власникам розплідників, тренерам школи для собак поводирів в Нью Джерсі, та професійним хендлерам.

 

З 2013 року – організатор та керівник школи соціальної кінології, хендлінгу, зоопсихології та виховання власників собак «Harmonic Dog». Цей освітній проект створений з метою наповнити світогляд людей найновішими знаннями із соціальної кінології та допомогти створити справжнє комфортне життя з улюбленцями в умовах сучасного соціуму!

 

З 2016 року організатор та керівник Громадської організації «Серце, єдине для двох», основна ціль якої – підняття та поширення в Україні різних видів каністерапії високого професійного рівня. Цього ж року була заснована спеціалізована школа розвитку, навчання та реабілітації " Дитина та Собака", на базі якої проводяться навчання , заняття та робота з дітьми та підлітками.

 

Періодично друкуються статті, методики та рекомендації з виховної та реабілітаційної роботи в кінології, хендлінгу і каністерапії. Також розроблені п’ять широких кінологічних навчально-освітніх програм.

 

З 2016 по 2018 проведено понад 50 тематичних семінарів та лекції як на теренах України, так і за кордоном.

 

Готуються до видання перші частини книг «Серце на двох» та «Дитина і собака».

 

Навчальні та тестові програми успішно використовуються не лише в українських, але і закордонних зоозахисних організаціях та породних розплідниках.

 

----------------------------------

Сердечно дякую Друзям та неймовірним Людям мого життя за любов та  підтримку на кожному кроці !
Без Вас я б не пройшла цей складний шлях !
Безмежно дякую недругам за те, що не дозволяли зупинятись, наперекір всім вітрам !

Без Вас я б не зайшла так далеко ))))